Katy Perry jse vyjadřila k drbám na internetu : nikdo mě nežaloval! Tisk potřebuje prodat své noviny a tak si vymýšlí hloupé a přehnané drby"..

6. srpna 2010 v 21:52 | Added: Dejliie♥ |  Updates

 Skupina Beach Boys podala žalobu na Katy Perry a její nahrávací společnost.Důvodem je, že Katy má stejný název songu jako je někdejší hit skupiny "California Girls".Také jim vadí, že v textu Katy použila větu "I really wish you could all be California girls" protože oni kdysi použili skoro stejnou - "I wish they all could be California".Skupina se domnívá, že díky jim je song tak populární.Kapela je tak naštvaná, že hledá pomoc u soudu a chtějí aby Katy přistoupila na podmínku, že jim jako odškodné vydá 10% z prodeje singlu...

------------------------------------------------------------------------------
Včera se objevily zprávy o tom, že Katy Perry chce žalovat skupina Beach Boys za to, že použila stejné prvky z jejich hitu z "California Girls" z roku 1965 a "zkopírovala" je do svého nového hitu "California Gurls".Katy však veškeré tvrzení o žalobě popřela!Na svůj twitter pak napsala:"Je to jasné?...nikdo mě nežaloval! Tisk potřebuje prodat své noviny a tak si vymýšlí hloupé a přehnané drby"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

--Kliiik---?

☼ klik 100% (180)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama