K.Stewart *interviews for Elle

8. května 2010 v 11:03 | Posted by// ~Sami~

O šílenství okolo jejího života: "Je to šílené! Jakmile někdo zjistí, že jste venku, musíte odtamtud rychle vypadnout. Lidi šílí. A fotografové, jsou brutální. Jak to říct. Jsou jako lupiči. Zatím na akce nechci jezdit sama. Je to kurva nebezpečný."

O ztrátě jejího soukromí: "Někdo mi v hotelovém pokoji zaklepal na dveře a chtěl po mně zapalovač, a pak řekl, že je můj velký fanoušek. 'Opravdu potřebujete zapálit cigaretu? Jak víte, že jsem v pokoji?" Nemůžu být sama, ale jsem tak ráda sama."

O kritice jejího vystoupování na veřejnosti "Myslím, že je to vtipné, když jdu na podum přebírat ocenění, myslí si, že jsem nervozní,necítím se dobře a jsem nemotorná-a ano, to jsem-ale pro ně to jsou špatná slova.

O chození-chování na červeném koberci: "Lidé říkají, že po celou dobu jsem nešťastná. Není to tím, že bych byla smutná, jen ve mě někdo křičí .. doslova, někdy mám strach že budu plakat .. Je to fyzická reakce na energii, která je na mě kladena."

O péči: "Nesnáším, když říkají, že je mi všechno fuk, protože nikdo není víc starostlivý, než já.Říkám vám, není nikdo, koho to zajímá více, než mě.

O týmu Edward vs Jacob: "Nikdy bych neulehčila vzat tím, že bych o něm mluvila. Lidé říkají, 'Stačí říct, s kým chodíš. Lidi se na to pak přestanou vyptávat.' Ne, oni nepřestanou. Budou prosit o detaily."

zdroj:http://youngandfree.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama