Dakota Fanning: ,,Jsem připravená na těžší role!''

19. března 2010 v 21:22 | Little J ♥
Dakota Fanning udělala další krok k nasměrování své kariéry novým směrem! Ve svém novém filmu The Runaways, prokázala, že je připravená na zralejší role. 16letá herečka se v novém snímku vydala cestou sexu, drog a rock 'n' rollu - zahrála si totiž rockerku Cherie Currie, která se spojila s Joan Jett, aby se staly mezinárodní rockovou senzací! Fanning ve filmu kouří, chodí skoro nahá a mimo jiné jí můžete vidět vášnivě se líbat se ženou.

Rozhovor v celém článku


Jak se smiřujete se změnou image?
"Můžu být sladká Dakota Fanning, ale najednou se taky můžu změnit v úplně odlišnou osobu! Velkým důvodem, proč jsem chtěla natočit Uprchlíky byl zájem, zkusit úplně něco jiného. Jsem připravena, že mě lidé uvidí jinak. Už nebudu ta malá holčička z Války světů nebo z Jmenuji se Sam. Snažím se růst, to přeci musí každý. Rostu s natáčením rozdílných charakterů, které sice můžou být těžší, ale člověk by měl zkoušet pořád něco nového. "

Jaká byla vaše první lesbická scéna?
''Bylo to jednodušší, než to vypadalo. Já jsem ve skutečnosti žádné pochybnosti neměla. Byla jsem v pohodě. Byla to scéna, u které jsem byla nejvíce nadšená, byla tam vidět i Cherieina zranitelnost. "

Jak jste byla připravena na vaši první roli skutečně osoby?
"Nikdy dřív nehrála opravdového člověka, proto bylo skvělé, že tam skutečná Cherie byla a mohla svoji ,,kopii'' pokučit o svém životě. Chtěla jsem znát její názor na moje výkony. Doufala jsem, že bych mohla být alespoň z poloviny jako ona za časů The Runaways. "

A co tvůj zpěv?
"Až do dne, než jsem přišla do nahrávacího studia jsem si neuvědomila, že budu muset zpívat! Trošku jsem se bála, The Runaways byla první dívčí rocková skupina a já jsem nechtěla být nepřesvědčivá. Hodně lidí na téhle kapele vyrůstalo a tak jsem je nechtěla zklamat! Je to takové divné zpívat před málo lidmi. Z nějakého důvodu se cítíte trochu hloupě. Ale když jsem zpívala 'Cherry Bomb' před obrovským davem byla jsem v pohodě. Cítila jsem se jako pravá rocková hvězda a to se mi vážně líbilo! "
A jak se ti daří v soukromí? Co ty a škola?
"Od druhé do osmé třídy jsem se učila doma. Ale minulý rok jsem šla na střední školu, stejně jako ostatní děti. Jsem roztleskávačka, hrozně mě to baví a chtěla bych to dělat až do konce střední školy. Určitě chci jít na vysokou školu, vzdělání je pro mě velice důležité a občas se musí i herectví odsunou na druhou kolej. "

Jak se stavíš ke své slávě?
"Vždycky si budu žít svůj život a budu dělat hlavně to co chci nebo co vážně potřebuju. Nemyslím si, že můžete nechat slávu změnit vás, pokud sami nechcete. Nikdy pro mě nebyl problém, že si na mě lidé ukazovali a žádali mě o autogram. Ovšem nedokážu si představit, že bych se v tom vyžívala, to opravdu ne. "

Máš nějaké mazlíčky?
"Mám koně jménem Goldie a psa Lou Ellen, což je toy pudl. Koně nemám nikde v domě, ale jezdím za ním o víkendech. Miluji jezdectví, o psa se ale starám taky ráda! "

A co nám řekneš na závěr?
"Stačí sledovat své sny, pokud je máte rádi a vážně víte co chcete, nenechte aby vás něco zastavilo! A vždy pamatujte, že u sebe máte tolik milujících lidí, kteří vám rádi pomůžou!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oznámkuj můj blog jako ve škole !

1 34.3% (46)
2 17.2% (23)
3 13.4% (18)
4 14.9% (20)
5 20.1% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama