8 - Gossip Girl: Nic nás spolu neudrží

7. března 2010 v 0:48 | © Martí$ek
Nakladatel: BB art
Překladatel: Anna Školníková
Obálka: Hubie Frowein
Redakce: Táňa Holasová, Mirka Jarotková
Rok vydání: 2008
Počet stran: 272
Rozměr: 135 x 205
Provedení: hardback

Osmá kniha série Gossip Girl.´


Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já a moji kamarádi ztělesňujeme prince a princezny soukromých škol. Maturita je pro nás jen lacinou výmluvou, když se nám nechce na některý večírek - ne, že bychom k tomu potřebovali důvod.
Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde je zrada a závist vždycky v módě.
Střední školu už máme skoro za sebou - konečně - než se ale rozutečeme na univerzity, které jsme si vybrali, musíme toho ještě hodně zvládnout: B totiž načapala S, jak se s N líbá ve sprše. To je horká novinka! B má navíc všech pět pohromadě, takže vidí, jaký by z S a N byl dokonalý pár, je to tak? Není. Naopak, B se rozhodla pro pomstu. Ale nebojte, mám lístek do první řady. Nechme se zatím překvapit, jestli se strhne dívčí válka na úrovni, nebo něco ještě peprnějšího. Nic naplat, je čas schovat se za obrovské sluneční brýle Chanel a tiše sledovat, co se bude dít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GregoryEdna GregoryEdna | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 15:09 | Reagovat

People deserve wealthy life time and <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> or auto loan can make it much better. Because people's freedom bases on money state.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama